Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    OK

Oferta

Instalacje dla domu i firm

Zajmujemy się kompleksową realizacją instalacji elektrycznych dla przedsiębiorstw oraz dla osób fizycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w instalacjach domów jednorodzinnych, jak i dużych bloków i osiedli deweloperskich.

Oferujemy:

Instalacje elektryczne w przemyśle i lokalach usługowych

Nasza firma specjalizuje się również w obszernych i kompleksowych instalacjach elektrycznych realizowanych w fabrykach, zakładach produkcyjnych, halach, centrach handlowych, domach weselnych czy hotelach

Oferujemy:

Sieci Elektroenergetyczne:

Instalatorstwo Elektryczne Telemechanika Andrzej Gawrych wykonuje również wszelkiego rodzaju sieci elektroenegetyczne (nn oraz SN) napowietrzne, jak i kablowe (ziemne). Firma posiada niezbędne uprawnienia do pracy pod napięciem (PPN) oraz SEP E/D, uprawnienia wysokościowe, BHP oraz uprawnienia do obsługi zwyżek. Wykonujemy liczne modernizacje sieci dystrybucyjnych niskiego oraz średniego napięcia wraz z stacjami transformatorowymi. Naszym głównym klient jest firma TAURON. Do naszych wykonań należą również prywatne sieci elektroenergetyczne oraz stacje transformatorowe.

Oferujemy:

Instalacje fotowoltaiczne

Nasza firma aktywnie wspiera rozwój odnawialnych źródeł energii i oferuje montaż oraz sprzedaż kompletnych instalacji fotowoltaicznych. Cały czas pogłębiamy naszą wiedzę w zakresie instalacji fotowoltaicznych, dzięki czemu możemy dostarczać naszym klientom w pełni stabilne i opłacalne rozwiązania. Każdą instalację traktujemy indywidualnie i dobieramy komponenty wedle symulacji nasłonecznienia, nachylenia, zacienień czy też miejsca instalacji. Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne od 2kW do tylu kW, ile jest niezbędne i ekonomicznie opłacalne, zgodnie z życzeniem klienta.

W naszej pracy dysponujemy niezbędnym sprzętem, takim jak np.: urządzenia do przeciągania przewodów, zwyżki czy odpowiednie zabezpieczenia do pracy na wysokości.

Oferujemy:

IET-GAWRYCH

Łukowica

Łukowica 330, 34-606

lokalizacjaWskazó...
Wyświetl większą mapę